Pagrindinis puslapis - RETROMANAI -
Istorinės technikos gerbėjų bendruomenė
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Pagrindinis puslapis
- RETROMANAI - - Registracijos sąlygos

www.retromanai.lt – diskusijos, skirtos istorinės technikos gerbėjams bei visa, kas susiję su istorine technika.

Šių diskusijų administratoriai ir moderatoriai visais būdais stengiasi pašalinti netinkamas žinutes, tačiau neįmanoma pašalinti ir peržiūrėti visų žinučių, todėl jūs turite suprasti, kad visos žinutės šiose diskusijose yra jų autorių, o ne administratorių ar moderatorių nuomonė ir pažiūros (išskyrus šių žmonių žinutes). Taigi administratoriai ir/arba moderatoriai negali būti atsakingi už jų turinį.

Jūs sutinkate nerašyti įžeidžiančių, nešvankių, vulgarių, šmeižiančių, grasinančių ir kitokių vietinius įstatymus pažeidžiančių žinučių. Priešingu atveju tuojau pat būsite blokuotas (banned) ir apie tai pranešta jūsų Interneto tiekėjui. Visų žinučių IP adresas yra įrašomas į duomenų bazę. Jūs sutinkate, kad administratoriai ir/arba moderatoriai turi teisę ištrinti, redaguoti, perkelti arba uždaryti betkurią temą/žinutę, jeigu jie mano jog tai reikalinga. Kaip vartotojas sutinkate su tuo, kad bet kokia jūsų įvesta informacija būtų saugoma duomenų bazėje. Ši informacija nebus suteikta jokioms trečioms šalims, tačiau administratoriai ir/arba moderatoriai negali užtikrinti visiško informacijos saugumo.

Ši diskusijų lenta naudoja sausainėlius (cookies). Juose nesaugoma jokia jūsų įvesta informacija. Sausainėliai naudojami tik kaip pagalbinė dizaino ir struktūros priemonė suteikdama jums patogumo. Jūsų el. pašto adresas naudojamas tik patvirtinti jūsų registracijos detales (taip pat atsiųsti jums naują slaptažodį, jeigu kartais užmiršote seną).

Prašome laikytis šių pagrindinių diskusijų taisyklių:

1.Neįžeidinėkite diskusijų dalyvių.

2. Neįžeidinėkite diskusijų dalyvių pomėgių, transporto priemonių.

3. Nekurstykite rasinės ar tautinės diskriminacijos.

4. Diskusijos skirtos tik toms temoms, kurios yra susijusios su istorinėmis transporto priemonėmis, tadėl visi skelbimai nesusiję su tuo bus šalinami be įspėjimo. Transporto priemonės mūsų diskusijose laikomos istorinėmis, jei joms ne mažiau kaip 30 metų. Rašykite tik tam skirtose temose ir nekartokite to pačio keliose žinutėse.

Dėmesio! Į FORUMĄ GALI REGISTRUOTIS TIK ASMENYS, TURINTYS BENT VIENO REGISTRUOTO NARIO REKOMENDACIJĄ.

Visais iškilusiais klausimais prašome rašyti: info@retromanai.lt


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group